“My się zimy nie boimy i wesoło się bawimy”

inbound

My się w ferie nie nudzimy i wesoło się bawimy. Na dzisiejszych zajęciach przedszkolaki wzięły udział w wielu aktywnościach. Dzieci rozwiązywały zagadki o tematyce zimowej, określały cechy i zjawiska pogodowe. Wzięły udział  w zabawach ruchowych i matematycznych. Wykonały pracę plastyczną usprawniając motorykę małą. Nie zabrakło zimowo wodnych eksperymentów i świetnej zabawy.

inbound

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci biorących udział w zabawie ruchowej “jazda na nartach”.

inbound

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci określających zjawiska pogodowe na tablicy magnetycznej.

inbound

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci wykonujących pracę plastyczną przy użyciu nożyczek.

inbound

Zdjęcie przedstawia dzieci prezentujące swoje prace plastyczne.

inbound

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci oglądających eksperyment wodno-zimowy.

Przejdź do treści