“Motylki” w Leźnie Małym

21.06.2016 grupa “Motylki” z rodzicami odwiedziły piękne miejsce – gospodarstwo agroturystyczne “Stajnia w Leźnie Małym”. Miejsce bardzo urokliwe, pełne naturalnych widoków, wszyscy zachwycali się zwierzętami i roślinnością tam znajdującą. Po przyjeździe powitał nas Gospodarz, pokazał ciekawe miejsca oraz przedstawił zwierzęta: piękne konie, osiołki, owce, barany, świnkę hiszpańską, psy oraz strusie. Następnie chętni, spragnieni adrenaliny mogli skorzystać z wyciągu tubinowego. Zjazdy okazały się bardzo emocjonujące ale bezpieczne, zabawa zapewniła nam dużą dawkę emocji i niezapomnianych wrażeń. Dla uspokojenia ciała i ducha dzieci odbyły przejażdżkę na kucyku, a na pożegnanie poczęstowano nas kiełbaską, którą smażyliśmy na ognisku. Dzień okazał się radosny dla dzieci  jak i dla dorosłych. Dziękujemy za miłą zabawę!

 

Przejdź do treści