Motylki w akcji “Zbiórka nakrętek”

IMG Copy

14 lutego obchodziliśmy “Walentynki Eko” pod hasłem “Okaż miłość Ziemi” i zapoczątkowaliśmy przedszkolną akcję zbiórki nakrętek. Po około czterech tygodniach opróżniliśmy pojemniki i udaliśmy się z nimi do lubawskiego ślimaka. Nie udało nam się go całkowicie zapełnić, ale do końca akcji jeszcze trochę czasu.  Zapraszamy wszystkich do dalszego zbierania i zapełniania naszych przedszkolnych pojemników.

Róbmy razem coś dobrego dla naszej Ziemi !!!
Inicjatorzy akcji – Motylki.
IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dzieci z zebranymi plastikowymi nakrętkami. 

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dzieci, które niosą w workach zgromadzone nakrętki. 

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dzieci wokół lubawskiego ślimaka, gdzie zostały wsypane zebrane nakrętki. 

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dzieci, które przyszły z nakrętkami do lubawskiego ślimaka.

Przejdź do treści