Święty Mikołaj do nas przychodzi,
dużo prezentów dzieciom przynosi .
W buciki wszystko zwinnie upycha
i jak czarodziej w pośpiechu znika.
4 grudnia 2020 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Mikołajki. Dzieci bardzo ucieszyły się, że Mikołaj zapowiedział swoją wizytę właśnie na ten dzień. Już wcześnie rano można go było spotkać przed przedszkolem, ponieważ witał tam najmłodszych cukierkami i obiecał, że po śniadaniu zawita w przedszkolu. Wszystkie dzieci z niecierpliwością nasłuchiwały charakterystycznego dzwoneczka, który sygnalizuje, że nadchodzi wyczekiwany gość. Gdy doczekaliśmy się już Świętego nie zabrakło wspólnych śpiewów i zabaw. Mikołaj oczywiście miał ze sobą worek, w którym były prezenty dla wszystkich dzieci, a także pań. Mikołajowi bardzo podobało się w naszym przedszkolu i obiecał, że odwiedzi nas także za rok. Na zakończenie wizyty zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia przy kominku. Pozdrawiamy Świętego Mikołaja.