Mikołajki w grupie Niedźwiadki

IMG

“Ma czerwoną czapkę,worek z prezentami,

już za chwilę będzie tutaj razem z nami…”

Dzieci z grupy Niedźwiadki od rana z niecierpliwością czekały na Św. Mikołaja, przygotowały dla niego specjalne miejsce przy kominku, uporządkowały swoje zabawki i wykonały specjalne zadanie na kartach pracy. Oczywiście Mikołaj i tym razem nas nie zawiódł, powitał nas przy dźwiękach swego dzwoneczka, my zaśpiewaliśmy dla niego piosenkę. Na koniec otrzymaliśmy wspaniałe prezenty.

Dziękujemy Ci Święty Mikołaju!

IMG

Chłopiec odbiera paczkę od Świętego Mikołaja

IMG

Dziewczynka odbiera paczkę od Mikołaja

IMG

Grupa dzieci wraz z paniami i pozują do zdjęcia z Mikołajem

IMG

Na fotografii widzimy chłopca siedzącego przed schodami świątecznie udekorowanego domku

Przejdź do treści