“Miko艂ajki” – Panterki 馃巺

Przedszkolaki pozuj膮 do zdj臋cia wraz z nauczycielem. W tle na 艣cianie wisi napis "Miko艂ajki".

6 grudnia dzieci z grupy Panterki w ubraniach w kolorze czerwonych i z miko艂ajkowymi akcesoriami zawitali do przedszkola. Od samego rana, ci膮gle dopytywa艂y kiedy przyjdzie Miko艂aj, nie mog艂y si臋 doczeka膰 jego wizyty. Gdy przyszed艂 g艂o艣no od艣piewa艂y piosenk臋 “M贸j Kochany Miko艂aju” w zamian za co “go艣膰” obdarowa艂 ich prezentami. Dzieciaki wr臋czy艂y mu wcze艣niej przygotowan膮 laurk臋.

Przedszkolaki pozuj膮 do grupowego zdj臋cia z Miko艂ajem, pani膮 Miko艂ajow膮 i Elfem.

Dzieci wraz z Miko艂ajem siedz膮 w kole na dywanie. Ubrani s膮 w bluzki w kolorze czerwonym/ Na g艂owach maj膮 czapki.

Przedszkolaki pozuj膮 do zdj臋cia wraz z nauczycielem. W tle na 艣cianie wisi napis “Miko艂ajki”.

Przejd藕 do tre艣ci