”MIKOŁAJKI” – Delfinki, Niedźwiadki, Reniferki, Żółwiki

Właśnie dzisiaj 6 grudnia w naszym przedszkolu wszyscy przenieśliśmy się w ,,bajkowy świat”. Nasze Przedszkolaki wyglądały jak małe Mikołaje, ponieważ wszystkie dzieci ubrane były wyjątkowo – po prostu ,,mikołajkowo”. Od rana w przedszkolu panował gwar i radość, dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa – św. Mikołaja! Przedszkolaki za otrzymane prezenty podziękowały Mikołajowi piosenkami i wierszykami. Zapraszamy do galerii!

Dziękujemy Mikołaju!
Miło Mikołaju
Że do nas przybyłeś

Że przedszkolne progi
Dzisiaj odwiedziłeś
Grzeczne dzieci czekają
Mikołaju święty na
Spotkanie z Tobą
I piękne prezenty
Za Twe dobre serce
Bardzo dziękujemy
W podarku wierszyki
Piosenki niesiemy
Usiądź Mikołaju
I posłuchaj dzieci
Zanim dalej do innych
Przedszkoli polecisz
Autor: Agata Dziechciarczyk

Przejdź do treści