Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

03.12.218 r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. W tym dniu gościliśmy w przedszkolu pracowników (p. Anna Deka, p. Klaudia Szczepańska) jak również uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej z Lubawy. Dzieci z grupy Żółwiki i Niedźwiadki zaśpiewały piosenkę powitalną „Całuski”, natomiast goście zaprezentowali przedszkolakom swoje umiejętności poprzez pokazanie różnych technik wyrabiania ozdób bożonarodzeniowych. Dużo radości sprawiła wszystkim zabawa do piosenki „Such a happy day” i „O jak przyjemnie i jak wesoło”. Na zakończenie nasi goście zwiedzili przedszkole integrując się z innymi grupami.
Dziękujemy pracownikom i uczestnikom warsztatów za udział, pomoc i wsparcie w realizacji idei integracji. Stworzenie warunków do poznania się, przełamywania barier oraz uczczenia Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Dziękujemy za zaangażowanie, wspólną zabawę i niezapomniane wrażenia!!!

Przejdź do treści