“Mam talent” w Panterkach

Dzieci pozują do grupowego zdjęcia. Każde dziecko trzyma w rękach dyplom. W tle wisi napis Mam talent.

Z inicjatywy Unii Europejskiej od 2011roku dzień 25 marca został ustanowiony Europejskim Dniem Talentów.  Tej okazji w  ramach realizacji projektu „Z kotem Amadeuszem…” w grupie Panterki został zorganizowany konkurs „Mam talent”. Dzieci zaprezentowały przeróżne umiejętności: malowanie, śpiewanie, tańce, odbijanie piłki, pieczenie babeczek, budowanie konstrukcji z klocków, tworzenie ekologicznych pojazdów, przeliczenie po włosku czy znajomość i dodawanie liczb. Konkurs sprawił dzieciom wiele radości. Niektórzy uczestnicy chcieli prezentować po kilka umiejętności. Okazało się, że dzieci w Panterkach są bardzo utalentowane. Za udział w konkursie wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki.

Dziewczynka prezentuje obrazek swojej rodziny namalowany farbami.

Dziewczynka pokazuje szpagat.

Chłopiec kozłuje piłkę.