Mali piłkarze w grupie “Delfinki”

Widać dzieci z grupy "Delfinki z trenerami Legii Warszawa

W poniedziałek tj.  6 września w grupie “Delfinki” odbyły się zajęcia sportowe. Dzieci pod okiem trenera Legii Warszawa pana Mariusza i Jego asystentki miały okazję trenować w naszym ogrodzie. Do treningu dopingował Misiek Kazek, który bardzo się dzieciom podobał. “Delfinki” brały udział w zabawach sportowych, strzelały bramki, grały w mini piłkę nożną, bawiły się rywalizując w duchu fair play.

Na zdjęciu widać Miśka, biegające po trawie dzieci

Na zdjęciu widać Miśka, biegające po trawie dzieci

Widać dzieci z grupy "Delfinki z trenerami Legii Warszawa

Widać dzieci z grupy “Delfinki z trenerami Legii Warszawa

Na zdjęciu widać trenera pana Mariusza, który instruuje małych piłkarzy

Na zdjęciu widać trenera pana Mariusza, który instruuje małych piłkarzy

Na zdjęciu widać dwóch chłopców strzelających do bramki

Na zdjęciu widać dwóch chłopców strzelających do bramki

Przejdź do treści