“Lody Tygrysków”

Dzieci prezentują swoje prace plastyczne "Lody" stworzone z płatków kosmetycznych imitujących gałki.

Tygryski wykazały się dziś kreatywnością i wykonały pracę plastyczną “Lody”. W tym zadaniu dzieci doskonaliły sprawność manualną, koordynację wzrokowo-ruchową i prawidłowy chwyt pędzla, a także pobudzały wyobraźnię. Dzieci obejrzały też film “Jak powstają lody?”.

Dzieci prezentują swoje prace plastyczne “Lody” stworzone z płatków kosmetycznych imitujących gałki.

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci siedzących przed tablicą multimedialną. Dzieci oglądają film na temat tego" Jak powstają lody?".

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci siedzących przed tablicą multimedialną. Dzieci oglądają film na temat tego ” Jak powstają lody?”