Laureaci konkursu plastycznego pt. „Drapieżniki, …” – Motylki.

IMG

Sześcioro dzieci z naszej grupy przystąpiło do konkursu plastycznego pt. „Drapieżniki, dlaczego są  ważne ?” wykonując pracę na podany temat. Organizatorem konkursu był Zespół Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich z siedzibą w Jerzwałdzie.

Cieszymy się, że wszystkie wysłane prace zostały docenione przez jury. Oto wyniki konkursu w kategorii wiekowej przedszkole:  I miejsce zajęła –Basia, II miejsce – Oliwia i III miejsce – Czarek oraz wyróżniono pracę Hani, Mateusza i Olka R. Gratulujemy !!!

Otrzymane nagrody prezentujemy na zdjęciach. Brawo Motylki!!!

IMG

Zdjęcie przedstawia dzieci, które otrzymały nagrody w konkursie plastycznym i panią dyrektor oraz wychowawczynię.

IMG

Zdjęcie przedstawia chłopca ze swoją konkursową pracą.

IMG

Zdjęcie przedstawia chłopca, który prezentuje swoją konkursową pracę.

IMG

Zdjęcie przedstawia chłopca ze swoją konkursową pracą.

IMG

Zdjęcie przedstawia dwie dziewczynki i chłopca z otrzymanymi nagrodami za zajęcie I, II i III miejsca.

IMG

Zdjęcie przedstawia dziewczynkę i dwóch chłopców z otrzymanymi nagrodami za wyróżnienie ich prac plastycznych.