Laureaci konkursu plastycznego “Drzewo nie umiera nigdy”- Motylki

Dziesięcioro dzieci z naszej grupy brało udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Zespół Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich z siedzibą w Jerzwałdzie. Przedszkolaki w interesujący sposób przedstawiły swoją wiedzę przyrodniczą i umiejętności plastyczne na temat drzew i innych organizmów.

Cieszymy się, że w kategorii przedszkola dzieci zdobyły wszystkie nagrody.

Oto wyniki:

I miejsce – Grzegorz Filarski

II miejsce – Mateusz Śliwiński

III miejsce – Hanna Błaszkowska i Aleksander Rykaczewski

Wyróżnienia otrzymali:

Maja Gortatowska, Igor Kamiński, Michał Koszewski, Alicja Koszyńska, Cezary Lemański i Kornelia Tomkiewicz.

Brawo Motylki!!!

Zdjęcie przedstawia czworo dzieci z dyplomami i nagrodami uzyskanymi w konkursie plastycznym. Za dziećmi stoi Pani dyrektor i wychowawczyni grupy.

Na zdjęciu dziewięcioro dzieci prezentuje dyplomy i nagrody uzyskane w konkursie plastycznym. Za nimi stoi Pani dyrektor i wychowawczyni grupy.

Na zdjęciu sześcioro dzieci prezentuje nagrody uzyskane w konkursie plastycznym.

Na zdjęciu trzej chłopcy prezentują nagrody, które otrzymali za udział w konkursie plastycznym.

IMG BURST (Copy)

Zdjęcie przedstawia nagrodzone prace plastyczne.