“Krokodylki” na wycieczce do Torunia

Dnia 25 maja wraz z dziećmi z grupy “Papużki” wyruszyliśmy na długo oczekiwaną wycieczkę do Torunia. Pierwszym punktem programu był teatrzyk pt. “Najmniejszy bal świata” w “Baju Pomorskim”. Potem pieszo udaliśmy się do “Manufaktury cukierków”, gdzie dzieci wzięły udział w warsztatach wyrabiania masy cukierkowej i własnoręcznie wykonały lizaka. Ostatnim punktem była wizyta w “Kinder Parku”. Dzieci wesoło bawiły się korzystając z trampolin, zjeżdżalni i innych ciekawych atrakcji. Dziękujemy obecnym rodzicom za wspólny wyjazd i integrację. Korzystając z okazji zbliżającego się Dnia Matki dzieci przygotowały dla mam niespodziankę w postaci wierszyków, piosenek i upominków. To był bardzo udany i niezapomniany wyjazd.