“Krokodylki” bawią się w Brodnicy

Wtorek, 9 maja był szczególnym dniem, bowiem dzieci z grupy “Krokodylki”, wraz ze swoimi rodzicami, wybrały się na wycieczkę do Brodnicy. Na miejscu przedszkolaków powitały panie animatorki, dzięki którym czas szybko mijał na wspaniałej zabawie. Popularnością cieszyły się również zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami i oczywiście armatki. Dla dzieci przygotowane były dodatkowe atrakcje, m.in. strzały z z łuku, zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz łapanie baniek mydlanych. Na wszystkich amatorów dobrej zabawy czekał słodki poczęstunek. Szczęśliwe “Krokodylki” wróciły do Lubawy, żegnając pana kierowcę wesołą piosenką.

Dziękujemy Rodzicom za ich obecność w tym szczególnym dla Nas dniu!                                                                                                                                                  – “Krokodylki”

Przejdź do treści