Kreatywne Walentynki “Reniferków”

Walentynki  to okazja do okazywania sobie uczuć. To dzień, w którym obdarowujemy się kartką, liścikiem lub drobną niespodzianką. Ten dzień skłania nas do okazania ukochanej osobie jak bardzo nam na niej zależy, jak bardzo ją kochamy. Dzieci z grupy “Reniferki” bawiły się walentynkowo. Zajęcia tego dnia były odzwierciedleniem takich pojęć jak szczęście, miłość, przyjaźń. Dominował kolor czerwono, sala przystrojona serduszkami, a dzieci przygotowały niespodzianki swoim kolegom, koleżankom. Serca towarzyszyły nam przez cały dzień, przedszkolaki ozdabiały je według własnego pomysłu. Nie zabrakło uśmiechu, a o to  najbardziej nam chodziło. Wszystkim ten dzień bardzo się podobał – szkoda, że tylko raz w roku… Wszystkim życzymy dużo miłości!

 

Przejdź do treści