KONKURS “WIOSENNY POJAZD”.

Zdjęcie przedstawia pociąg wykonany z tworzywa przyrodniczego.

Bardzo serdecznie zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w kolejnym konkursie plastycznym pt. „Wiosenny pojazd”. Pracę plastyczno-techniczną należy przygotować z wykorzystaniem tworzywa przyrodniczego i wiosennych kwiatów dostępnych w Państwa ogródkach.

Proponujemy także, aby „dać drugie życie” zabawkom, którymi dziecko już się nie bawi i ozdobić „wiosennie”, np. kwiatami w doniczkach taczkę, hulajnogę, rower, może zniszczony samochód. „Wiosenny pojazd” będzie ozdobą balkonu, działki lub domu dziecka.

Zachęcamy do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Życzymy pomysłowości i radości podczas twórczej zabawy.

Na zdjęcia czekamy w terminie od 06.05.2021r. do 18.05.2021r.

Prosimy o przesłania zdjęcia przedstawiającego dziecko lub wszystkich biorących udział w zabawie z „wiosennym pojazdem” na adresy: mmirka20@wp.pl, ewarasz@wp.pl

Organizatorki: Mirosława Ławicka i Ewa Raszkowska

 

Przejdź do treści