KONKURS PLASTYCZNY Z TWORZYWA PRZYRODNICZEGO

 

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich najbliższym za wzięcie udziału w konkursie plastycznym pt. „Wielkanocne okienko z tworzywa przyrodniczego”. Prace plastyczne były ozdobą naszego przedszkola, wzbogaciły „przyrodnicze kąciki” naszych sal i zostały przekazane na Jarmark Świąteczny zorganizowany na Rynku naszego miasta. Podziękowania ślemy dla Dominiki Markowskiej z grupy „Reniferki”, Mateusza Gruźlewskiego i Kingi Markowskiej z grupy „Panterki”, Kornelii Śnios, Martyny Idziak, Antoniego Szeflera, Laury Więczkowskiej, Aleksandra Woźniaka z grupy „Pingwinki”, Oliwiera Banackiego, Karola Kowalczyka, Łukasza Reńskiego, Eweliny Idziak, Hanny Grubalskiej z grupy „Żółwiki”, Klary Jackiewicz, Olafa Malinowskiego, Hanny Baran z grupy „Niedźwiadki”, Weroniki Truszczyńskiej, Agaty Zakrzewskiej, Zofii Lewalskiej, Łukasza Chołaścińskiego, Jędrzeja Śliwińskiego, Weroniki Krotowskiej, Franka Płoskiego, Mateusza Kaźmierskiego z grupy „Tygryski”, Antoniny Rolki, Amelii Kołodziejskiej, Marii Nidzworskiej z grupy „Delfinki”, Magdaleny Byglewskiej, Elizy Kasprowicz, Katarzyny Pielenc, Huberta Jurkiewicza, Macieja Wyżlica z grupy „Papużki”, Allana Dzika, Martyny Szkółki z grupy „Słoniki”, Julii Bednarczyk, Agaty Rykaczewskiej, Błażeja Chorzelewskiego z grupy „Kangurki”, Stanisława Szeflera, Alicji Więczkowskiej, Mai Jaskulskiej z grupy „Lwiątka”.

Konkurs zorganizowały: Mirosława Ławicka, Ewa Raszkowska, Beata Trybus, Sylwia Szpanowska.

Zapraszam do galerii Ewa Raszkowska

 

 

Przejdź do treści