Konkurs “Anioły, Aniołki, Aniołeczki” rozstrzygnięty

11 grudnia rozstrzygnięto w przedszkolu konkurs plastyczny “Anioły, Aniołki, Aniołeczki”. Jury oceniało estetykę prac ale także stopień zaangażowania dziecka w wykonanie pracy. Przedstawiamy wyniki konkursu:
I miejsce – Jaś i Maria Varady z grupy “Lwiątka”
II miejsce – Weronika Truszczyńska z grupy “Tygryski”
III miejsce – Kornelia Kasprzycka z grupy “Papużki”.
Wyróżnienia: Kornelia Kłosowska i Alicja Szefer z grupy “Delfinki”, Maja Tartas, Dawid i Szymon Rudniccy z grupy “Pingwinki”, Jakub Knitter i Antonina Lempek z grupy “Lwiątka” oraz Zosia Lewalska z grupy “Tygryski”.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i dyplomy. Dziękujemy za duże zainteresowanie konkursem (na konkurs złożono 57 prac) i zaangażowanie całych rodzin. Życzymy spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2018.

Przejdź do treści