Kangurki w Gdańsku

DSC 0637

Wczesnym rankiem w sobotę (14 listopada 2015 r.) nasza grupa „Kangurki” z rodzicami wyruszyła na wycieczkę do Gdańska. I chociaż za oknem było szaro i buro to humory mieliśmy doskonałe. Wiedzieliśmy, że czekają nas niezapomniane wrażenia. I uwierzcie mi, wrażeń było moc.

Mieliśmy to szczęście wyruszyć w towarzystwie Myszki Miki, Minnie, Donalda, Goofy’ego i Daisy w podróż do świata wyobraźni. Te pięć postaci w zaczarowany sposób oprowadzało nas po ulubionych bajkach Disneya. Widzieliśmy przygody Simby i jego przyjaciół z „Króla Lwa”, Arielki z „Małej Syrenki”, „Piotrusia Pana” i jego towarzyszy: Dzwoneczka, Wandy, Michasia i Jasia oraz złego pirata Kapitana Haka wraz z załogą. Jednak największe emocje wywołało pojawienie się bohaterów z „Krainy lodu”. Anna i Elza spowodowały, że z twarzy dzieci nie znikały uśmiechy i wszystkie wraz z Elzą śpiewały „mam tę moc, mam tę moc…”.

Drugim miejscem, które odwiedziliśmy było Centrum Nauki EXPERYMENT. Tu poprzez zabawę uczyliśmy się naprawdę trudnych, ale fascynujących rzeczy.

Z wycieczki wróciliśmy po godzinie 19, zmęczeni ale szczęśliwi.

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i wsparcie.

Marlena Ornowska

Przejdź do treści