KACZORKI W OLSZTYNIE

kaczorki olsztyn

27 października Kaczorki razem z rodzicami wyjechały na wycieczkę do Olsztyna. Bawiły się w salonie zabaw “Figlolandia”.Początkowo wielką niewiadomą dla dzieci było dotarcie do wielkiego basenu z piłeczkami, ale szybko rozszyfrowały labirynt i chętnie go pokonywały. Można było poczuć się kierowcą rajdowym, traktorzystą, pobawić się dostępnymi grami zręcznościowymi, a na koniec wybrać obrazek, który został pomalowany farbami na ręce. Kolejną atrakcją wycieczki było przedstawienie teatralne “Tymoteusz i Psiuńcio” w Teatrze Lalek. Już na początku wielkie wrażenie na przedszkolakach wywołał wielki miś- tata Tymoteusza, ponieważ zdziwił się, że ujrzał tyle dzieci i sprawdzał, czy są prawdziwe. Z wielkim zainteresowanie dzieci śledziły kolejne wydarzenia i pomagały bohaterom.

Opr. M. Ławicka

Przejdź do treści