JESIENNE MANDALE – KREATYWNIE W „ŻÓŁWIKACH”

n

Na dzisiejszych zajęciach najmłodsze przedszkolaki z grupy „Żółwiki” rozwijały kreatywność i sprawność manualną wykorzystując dary jesieni (kasztany, żołędzie, szyszki, liście) tworząc  zespołowo „Mandale”.

Mandala to rysunek na planie koła, który wywodzi się z tradycji hinduskiej, a jej nazwa oznacza “koło życia, cały świat, święty krąg”. Koło uważane jest za symbol harmonii i doskonałości. Pomysł bardzo prosty, a efekty przepiękne!

Zobaczcie sami- zapraszamy do galerii 😊

n

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy “Żółwiki” , które wykonały zespołowo “Mandale” z wykorzystując dary jesieni (kasztany, żołędzie, szyszki, liście).

n

Zdjęcie przedstawia siedzące na podłodze dziewczynki. Przed nimi dary jesieni (kasztany, żołędzie, szyszki, liście).

Przejdź do treści