Finał akcji “Kilometry Dobra”

Przedszkole Miejskie w Lubawie uczestniczyło w kolejnej edycji kampanii
„Kilometry Dobra” organizowanej przez Fundację „Przyszłość dla Dzieci”.
Celem akcji była zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację dla podopiecznych fundacji.
W czasie trwania akcji zebraliśmy 314 złotych.

W związku ze zbliżającym się finałem akcji „Kilometry Dobra” Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” zaprasza 4 czerwca 2017 roku do Parku Kusocińskiego w Olsztynie na Wielki PIKNIK RODZINNY pod hasłem „Mistrzostwa w pomaganiu”.
Początek imprezy o godz. 11:00.
Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji: muzykę na żywo, zabawy i konkursy, zajęcia sportowe dla dzieci i dorosłych, malowanie buziek, animacje, dmuchańce.
Organizatorzy zapraszają przedszkolaków, nauczycieli, rodziców do wspólnego układania zebranych złotówek i próby pobicia rekordu Guinnessa w ułożeniu jak najdłuższego ciągu monet jednozłotowych.
W czasie imprezy odbędzie się charytatywny „Bieg o Złotą Monetę” dla dzieci i dorosłych.
Trasa biegu głównego dla dorosłych wynosi 5 km i biegnie alejkami parkowymi.
Biegi dziecięce na mniejszych dystansach, dostosowanych do uczestników startują przed biegiem głównym. Na wszystkie biegi obowiązują wcześniejsze zapisy na stronie:
www.przyszloscdladzieci.org.
Cała impreza odbędzie się pod honorowym patronatem Wojewody Warmińsko – Mazurskiego, Marszałka Warmińsko – Mazurskiego oraz Prezydenta Olsztyna.