DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

DSC 9958

W tym roku Święto Pluszowego Misia obchodziliśmy na hali widowiskowej w gimnazjum. Wszystkie grupy prezentowały misiowe piosenki, tańce i okrzyki związane z nazwą grupy. Każdy mógł zbudować z ulubionych klocków gigantyczną wieżę lub inną konstrukcję. Chętne dzieci sprawdzały swoje umiejętności podczas pokonywania toru przeszkód, lepienia misia z masy solnej oraz różnego rodzaju gier przygotowanych na tą okazję. Jednak największym hitem okazał się przejazd przedszkolaków na rowerkach biegowych. Z pewnością każdy dobrze się bawił. Dziękujemy Radzie Rodziców i paniom kucharkom za zaangażowanie włożone w przygotowanie i obsługę kawiarenki. Podziękowania kierujemy również do rodziców, dzieci, wolontariuszy i wszystkich pracowników przedszkola oraz OSiR-u . To była świetna impreza.

Przejdź do treści