Dzień Pluszowego Misia w Panterkach

Troje dzieci pozuje w fotobudce misiów, na dużym plakacie są narysowane misie, dzieci patrzą przez dziurę, widać tylko ich głowy.

25 listopada to ważna data wśród przedszkolaków. Tego dnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia, jednej z najstarszych zabawek dla dzieci. Każdy uwielbia tego miłego, miękkiego i słodkiego niedźwiadka. W piątek w grupie Panterki przedszkolaki bawiły się ze swoimi misiami, kodowały drogę ukrytego miodku, wykonały prace plastyczną i kolorowały mega kolorowankę. Tego dnia również odwiedził dzieci Miś. Przygotował on różne zabawy i tańce oraz wręczył każdemu upominek. To był miły dzień.

Dwaj chłopcy prezentują swoje prace.

Troje dzieci siedzi na dywanie i wykonuje kartę pracy.

Wszystkie dzieci prezentują wykonaną mega kolorowankę.

Dziewczynka siedzi na ławce, koło niej jest bardzo duży brązowy miś ubrany w koszulę i spodnie jeansowe.