“Dzień Pluszowego Misia” w grupie Motylki

IMG Copy
25 listopada obchodziliśmy „Dzień Pluszowego Misia” i na początku ułożyliśmy z liter hasło święta, opisywaliśmy wygląd swoich pluszowych misiów. Obejrzeliśmy film pt. „Historia Pluszowego Misia” opowiadający o okolicznościach powstania maskotki, zdobyliśmy również wiele ciekawych informacji o prawdziwych niedźwiedziach. Uczestniczyliśmy w różnych formach aktywności: „misiowej” gimnastyce, zabawach tanecznych przy piosenkach o misiach, kolorowaliśmy wybranego misia i wspólnie wykonaliśmy postać, której nadaliśmy imię „Motylek”. Dzięki rodzicom mieliśmy okazję degustować cztery rodzaje miodu. Porównywaliśmy ich konsystencję, kolor oraz smak. Było słodziutko. Dziękujemy za uatrakcyjnienie naszych zabaw.
IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dzieci i ułożony napis “Dzień Pluszowego Misia” .

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dzieci siedzące przy stolikach i kolorujące wybranego przez siebie misia. 

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dwie dziewczynki degustujące miód. 

IMG Copy

Zdjęcie przedstawia dzieci, które wydzierają i przyklejają kawałki papieru na konturze misia. 

IMG Copy

Dwaj chłopcy prezentują wykonanego wspólnie misia, którego nazwaliśmy – Misio Motylek.

IMG Copy

Dwie dziewczynki prezentują wspólnie wykonanego misia.

Przejdź do treści