Dzień Mamy i Taty w Panterkach

Rodzice z dwoma synami pozują do zdjęcia. W tle dekoracja.

W środę 5 czerwca dzieci z grupy Panterki wraz ze swoimi rodzicami wybrali się do Restauracji “Copernicus”. W kąciku grillowym za restauracją odbyło się spotkanie integracyjne dla rodziców z okazji ich święta. Słoneczna pogoda sprzyjała, by w otoczeniu pięknej przyrody miło spędzić popołudnie. Dzieci przygotowały dla swoich gości prezentacje słowno-muzyczną. Wyrecytowały wzruszające wiersze i wyśpiewały piękne piosenki, by chociaż takim zwykłym gestem okazać swoim rodzicom miłość i wdzięczność. Podczas warsztatów kreatywnych przedszkolaki wykonały z rodzicami upominki: gipsowe szkatułki dla mam i piankowe breloki dla tatusiów. Uczestnicy spotkania mogli również skosztować kiełbasek pieczonych na ognisku, słodkich ciast i innych smakołyków. Panterki zaprezentowały swoim rodzicom taniec “Trojak”. Najzabawniejsze było to, że to również dorośli przeszli szybki kurs tańca i wykonali ten ludowy taniec. Dali sobie radę – dzieci dały rodzicom punktację 10/10. Dzieci spędziły czas na wesołej zabawie, rodzice zaś na wspólnej rozmowie. Niestety to ostatnie spotkanie w takim przedszkolnym gronie.

Rodzice siedzą na krzesłach ustawionych w półkolu, oglądają występ swoich dzieci.

Rodzice siedzą na krzesłach ustawionych w półkolu, oglądają występ swoich dzieci.

Dzieci stoją obok siebie w jednym rzędzie, prezentują wiersza. W tle za nimi dekoracja z papieru: serce i chłopiec oraz dziewczynka.

Dzieci stoją obok siebie w jednym rzędzie, prezentują wiersza. W tle za nimi dekoracja z papieru: serce i chłopiec oraz dziewczynka.

Rodzice oglądają laurkę wręczoną przez ich syna. W tle siedzą inni rodzice.

Rodzice oglądają laurkę wręczoną przez ich syna. W tle siedzą inni rodzice.

Mama i córka przytulają się. W tle obok siedzą inni rodzice.

Mama i córka przytulają się. W tle obok siedzą inni rodzice.

Rodzice i ich dwoje dzieci wykonują szkatułkę gipsową, obklejają ją serwetką.

Rodzice i ich dwoje dzieci wykonują szkatułkę gipsową, obklejają ją serwetką.

Rodzice stoją wokół ogniska, smażą kiełbaski.

Rodzice stoją wokół ogniska, smażą kiełbaski.

Rodzice z dwoma synami pozują do zdjęcia. W tle dekoracja.

Rodzice z dwoma synami pozują do zdjęcia. W tle dekoracja.

Przejdź do treści