“Dzień Mamy i Taty” w Niedźwiadkach

W środę, 29.05.2019 r. w grupie Niedźwiadki odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Mamy i Taty”, która miała charakter zajęć otwartych promujących zdrowie. W pierwszej części spotkania dzieci złożyły swoim rodzicom najserdeczniejsze życzenia i zaśpiewały piosenki również w wersji angielskiej – wyrażające wdzięczność i miłość. Druga część poświęcona była prezentacji umiejętności aktorskich dzieci w przedstawieniu teatralnym pt. „Witaminki dla księżniczki Marcelinki”. Inscenizacja ukazywała jak niewłaściwe i właściwe odżywianie może wpływać na nasze samopoczucie i zdrowie. W ostatniej części spotkania dzieci wspólnie z rodzicami przy stole, na którym dominowały owoce i pełnowartościowe soki, tworzyły kompozycje owocowe – BRAWO za pomysłowość!!! Na rodziców czekały również niespodzianki w postaci laurek.

Przejdź do treści