Dzień Mamy i Taty w grupie “Reniferki”

dm
Dzień Mamy i Taty 👩‍👩‍👧‍👦💗 w grupie “Reniferki” w Zagrodzie Edukacyjnej Pszczółka w lesie w Lubstynku. Czterolatki przygotowały dla swoich rodziców występ. W podziękowaniu za ich miłość i troskę zaśpiewały piosenki, pięknie zatańczyły oraz wręczyły upominki 👩‍👩‍👧‍👦💗 Przedszkolaki wraz z rodzicami wzięły udział w warsztatach i wykonali pachnące i kolorowe mydełka. Nie zabrakło wspólnej zabawy i pieczenia kiełbasek przy ognisku. Serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas i pomoc przy organizacji.

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci tańczących z serduszkami.

dm

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci z rodzicami tańczących w kole.

dm

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci z rodzicami tańczących w kole.

qrf

 Zdjęcie przedstawia grupę dzieci z robiących bańki mydlane.

 

dm

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci z rodzicami robiących mydełka glicerynowe.

dm

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci malujących farbami na folii.

dm

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci z rodzicami robiących mydełka glicerynowe.

dm

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci z rodzicami przy ognisku.

Przejdź do treści