Dzień Kobiet w Papużkach

Dzieci wraz z nauczycielami pozują do grupowego, dziewczynki w rękach trzymają upominki. W tle jest napis Dzień Kobiet.

Zgodnie z tradycją w grupie Papużki 8 marca swoje święto obchodziły „małe kobietki”. W tym dniu chłopcy przygotowały dla swoich koleżanek królewskie korony ozdabiając je gwiazdkami. Ponadto dzieci wspólnie wykonały zadanie „Zakodowane święto”, którego hasłem była nazwa dzisiejszego dnia „Dzień Kobiet”. Chłopcy odśpiewali gromkie „sto lat”, złożyli życzenia i wręczyli upominki przygotowane przez rodziców. Dla wszystkich Kobiet tych małych i tych dużych grupa Papużki życzy wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu i radości.

Chłopiec wręcza dziewczynce upominek. Dziewczynki siedzą na krzesłach obok siebie.

Dziewczynka chodzi po białych kartkach rozłożonych na dywanie. Dzieci wykonują zadanie "Zakodowana droga". Wokół kartek siedzą pozostałe dzieci.

Dziewczynka chodzi po białych kartkach rozłożonych na dywanie. Dzieci wykonują zadanie “Zakodowana droga”. Wokół kartek siedzą pozostałe dzieci.