Dzień kobiet w Niedźwiadkach

Nasze małe kobietki mogły poczuć się jak prawdziwe księżniczki. Na początku zostały poddane słynnemu testowi na prawdziwą księżniczkę podczas zabawy "Na ziarnku grochu". Gdy okazało się że mamy w naszej grupie najprawdziwsze księżniczki, dziewczynki otrzymały kodeksy, aby zawsze pamiętać o właściwym zachowaniu godnym księżniczek. Również nasi chłopcy niczym dzielni rycerze i królewicze wykonali swoje zadanie, a mianowicie odnaleźli złoty pantofelek. Poszukiwania królewny zakończyły się sukcesem, a ich wynik okazał się zaskakujący 😉.
IMG
IMG

Chłopiec przytula dziewczynkę składając jej życzenia z okazji dnia kobiet

IMG

Pani odczytuje “Kodeks prawdziwej księżniczki”

IMG

Chłopiec przymierza pani złoty pantofelek

IMG

Chłopiec przymierza dziewczyn złoty pantofelek

IMG

Dziewczynka siedzi na poduszkach podczas zabawy pt. “Księżniczka na ziarnku grochu”

IMG

Dziewczynka szuka ziarenka grochy, czyli piłeczki pingpongowej ukrytej pod poduszkami

 

Przejdź do treści