Dzień Kobiet w grupie “Reniferki”

img

“Dzień Kobiet, Dzień Kobiet, niech każdy się dowie, że dzisiaj jest święto kobiet…”
Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, obchodzony jest na świecie od ponad wieku. Jest to święto dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. 8 marca odbyła się uroczystość z tej okazji, dzieci z grupy “Reniferki” przygotowały prezentację słowno-muzyczną. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci postawy składania życzeń, wsparcia i oddania. W tym szczególnym dniu chłopcy złożyli wszystkim Paniom i koleżankom serdeczne życzenia i wręczyli upominki.

 

screenshot com.huawei.himovie.overseas edit

Zdjęcie przedstawia chłopców wykonujących utwór taneczny.

img edit

 Zdjęcie przedstawia grupę przebranych dzieci podczas występu.

screenshot com.huawei.himovie.overseas edit

Zdjęcie przedstawia grupę tańczących dzieci.

screenshot com.huawei.himovie.overseas edit

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci podczas występu.

Przejdź do treści