DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

dzienEdukacji

Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu Miejskim w Lubawie obchodziliśmy 14.10.2015r. Pani dyrektor Magdalena Pankowska przywitała gości z-ca burmistrza Stanisława Kieruzela, Roberta Swata – Kierownika Referatu Urzędu Miasta oraz Joanna Szczepanek i Sylwię Drzymalską przedstawicielki Rady Rodziców. Wszyscy pracownicy przedszkola usłyszeli z ust Pani Dyrektor podziękowania za trud włożony w wychowanie dzieci. Najstarsza grupa przedszkolaków -„Smerfy” pod kierunkiem Pani Janiny Rutkowskiej przedstawiła program artystyczny, który humorystycznie w formie wierszyków opowiadał o każdym pracowniku i zaproszonych gościach. Na zakończenie uroczystości dzieci zaśpiewały piosenkę pt. : „Przedszkole – to drugi dom” oraz wręczały pracownikom i gościom upominki.

 

Przejdź do treści