Dzień Edukacji Narodowej w grupie Reniferki

Grupa Reniferki wraz z paniami na tle dekoracji z napisem Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14  października dzieci wraz z paniami uczciły Dzień Edukacji Narodowej. Były życzenia, kwiaty i upominki, które sprawiły paniom wielką radość. Dzieci wykonały też piękne laurki z kwiatami, które przyozdobiły według własnego pomysłu. Są one piękną dekoracją na naszych oknach. Zapraszamy do galerii😊

Na zdjęciu dwoje dzieci prezentuje wykonane przez siebie laurki - kwiatki dla nauczyciela.

Na zdjęciu dwoje dzieci prezentuje wykonane przez siebie laurki – kwiatki dla nauczyciela.

Na zdjęciu troje dzieci prezentuje wykonane przez siebie laurki - kwiatki dla nauczyciela.

Na zdjęciu troje dzieci prezentuje wykonane przez siebie laurki – kwiatki dla nauczyciela.