DZIEŃ DZIECKA

Najradośniejsze, najszczerzej – po dziecinnemu – roześmiane, rozkrzyczane święto ze wszystkich. Dzisiaj dzieci z naszego przedszkola obchodziły Światowy Dzień Dziecka.  Z tej okazji było wiele atrakcji na stadionie OSiR. Przy współpracy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie,  wszystkie dzieci mogły wziąć udział w różnych zabawach przy muzyce i konkurencjach sportowych, takich jak: przeciąganie liny, wyścig na rowerkach biegowych, wyścig dzieci (biegi), wyścig na hulajnogach. Odbył się pokaz tańca, który przygotowała pani J. Drobotko, prezentacje słowno-taneczne w języku angielskim przygotowane przez panią E. Raszkowską. Następnie przedszkolne czirliderki zaprezentowały nam swoje umiejętności oraz  swoim występem umiliły czas oczekiwania na wielki mecz naszej przedszkolnej drużyny. Wielkie wyjście naszych piłkarzy ze swoimi trenerami panem Mirosławem Gajewskim i panem Piotrem Treder, przywitali kibice na trybunach wielkimi okrzykami i brawami. Podczas meczu słychać było gorące kibicowanie jak na wielki mecz przystało. Drużyny “Niebieskich” i “Czerwonych” zaprezentowały się znakomicie. Po meczu trenerzy i ich podopieczni nagrodzeni zostali medalami i oczywiście był czas na zdjęcia i kamery. Dzień był pełen wrażeń i przeżyć.  Jeszcze raz pozdrawiamy wszystkie dzieci i ślemy im serdeczne życzenia.

Przejdź do treści