Dzień Dinozaura w Panterkach

Dzieci siedzą w kole na dywanie, między nimi leżą ułożone szkielety dinozaurów.

Z okazji Dnia Dinozaura 26 lutego Panterki poszerzały swoją wiedzę na temat tych ogromnych jaszczurek. Przy pomocy latarki dowiedziały się co zjadają dinozaury, usłyszały wiele ciekawostek na ich temat oraz wykonywały “dinozaurowe ćwiczenia ruchowe”. Farbami malowały gipsowe figurki dinozaurów, które będą super ozdobą pokojów przedszkolaków. Na moment zamieniły się również w paleontologów, wygrzebując elementy szkieletów. Największą atrakcją była wizyta ogromnego T-Rexa, z którym dzieci zatańczyły “Rytmisiową piosenkę – Dino Dinozaur”. To był dzień pełen atrakcji, nie było czasu na nudę.

Nauczyciel przyświeca latarką na kartkę, kilkoro dzieci przygląda się na ilustrację.

Dzieci siedzą w kole na dywanie. Na środku między nimi leżą dinozaury: maskotki, figurki, książki, itp.

Dzieci pozują do grupowego zdjęcia z ogromnym dmuchanym dinozaurem.

Dziewczynka i chłopiec w pojemniku z kaszą wyszukują papierowe elementy szkieletu.

Chłopiec dopasowuje element szkieletu do obrazka leżącego na dywanie.

Dzieci siedzą w kole na dywanie, między nimi leżą ułożone szkielety dinozaurów.