“Dzień Chłopaka i Dzień Dziewczyny” w Panterkach

Wszystkie dzieci pozują do grupowego zdjęcia. W tle znajduje się grantowy materiał na którym wiszą napisy: Dzień Dziewczyny i Dzień Chłopaka.

6 października w grupie Panterki obchodziliśmy podwójne święto: Dzień Chłopaka i Dzień Dziewczyny. Dzieci wykonały dla siebie nawzajem opaski Superchłopaka i Superdziewczyny. Następnie, by zdobyć dyplom musiały wykonać kilka prób: mądrości, wytrzymałości, odwagi i tańca. Dlatego przedszkolaki tańczyły, odgadywały zagadki, robiły przysiady i zbijały balony. Wzajemnie wręczyli sobie upominki i złożyli życzenia. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie upominków dla dzieci.

Kilkoro dzieci siedzi przy stoliku, kolorują prace kredkami.

Nauczyciel trzyma w rękach balony. Obok siedzi troje chłopców. Jeden chłopiec przebija balon szpilką.

Chłopcy stoją jeden obok drugiego wykonując przysiady.

Chłopiec zakłada dziewczynce na głowę papierową opaskę.