Dzień Babci i Dziadka w Motylkach

IMG Copy

Motylki dzisiaj gościły swoje kochane Babcie i Dziadków, aby uroczyście podziękować za miłość, opiekę oraz rozpieszczanie. Dzieci recytowały okolicznościowe wiersze, przedstawiały scenki humorystyczne, śpiewały piosenki oraz wykonały rytmizację z talerzami utworu Rondo alla Turca Wolfganga Amadeusza Mozarta. Nie zabrakło serdecznych życzeń, uścisków, całusów oraz wręczania upominków.

Dziękujemy kochanym Rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla naszych wspaniałych gości. Było miło i wesoło !!!

IMG Copy

Dzieci pozują do zdjęcia przed rozpoczęciem uroczystości na tle dekoracji z sercami i napisem Babciu, Dziadku, Kochamy Was …

IMG Copy

Dwaj chłopcy witają zaproszonych gości, a za nimi stoją pozostałe dzieci z grupy.

IMG Copy

Cztery dziewczynki recytują swoje wiersze.

IMG Copy

Dwaj chłopcy recytują wiersz.

IMG Copy

Dzieci z talerzami w rękach rytmizują utwór.

IMG Copy

Dwie babcie z wnuczką pozują do zdjęcia na tle dekoracji.

IMG Copy

Babcia z wnuczkiem pozują do zdjęcia na tle dekoracji.

IMG Copy

Babcia z dziadkiem i wnuczkiem pozują do zdjęcia na tle dekoracji.