Dzień Babci i Dziadka w grupie Tygryski

Zdjęcie przedstawia dzieci ustawione w szeregu, które śpiewają piosenkę dla babci i dziadka. Każde dziecko trzyma w ręku czerwone serce.

Dnia 18.01.23r. w grupie Tygryski odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babcia i Dziadka.👵🧓👵🧓
Nasze kochane przedszkolaki piękne zaprezentowały się w programie słowno-muzycznym.🎵🎶🎼
Dziadkowie z uśmiechem na twarzy bili gromkie brawa.👏👏👏
Miłym akcentem uroczystości było wręczanie upominków, składanie życzeń i oczywiście przytulańce.🥰🥰🥰
Bardzo dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za obecność dzisiejszego dnia oraz rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości.🥰🥰🥰🐯🐯🐯🥰🥰🥰

IMG

Zdjęcia przedstawia dzieci tańczące w parach walczyka dla babci i dziadka.

Zdjęcie przedstawia dzieci recytujące wierszyk na uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.