Dzień Babci i Dziadka w grupie Słowiki

n

Dnia 16 stycznia w naszej sali odbyła się piękna uroczystość. Dzieci zaprosiły swoje ukochane babcie i dziadków, dla których przygotowały program artystyczny oraz laurki z okazji zbliżającego się ich święta. Wszystkie dzieci pięknie występowały i otrzymały gromkie brawa. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku i pięknych zdjęć z dziadkami na tle dekoracji. Zapraszamy do naszej galerii❤️

n

Dzieci wraz z wychowawczynią stoją na tle ścianki dekoracyjnej z napisem: kochana babciu, kochany dziadku, kochamy Was. Dzieci trzymają w rękach balony w kształcie serca. nDzieci tańczą w kole, w tle widać babcie i dziadków siedzących przy stole.

n

Na zdjęciu dziadkowie siedzą przy stole, oklaskują swoje wnuki.

n

Na zdjęciu widać dzieci z wychowawczynią – stoją w kole, śpiewają piosenkę “Babciu droga babciu”

n

Na zdjęciu widać dzieci z wychowawczynią – stoją w kole, śpiewają piosenkę “Ja gram na gitarze”

Przejdź do treści