Dzień Babci i Dziadka w grupie “Reniferki”

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach. Tak też było w grupie “Reniferki”, do którego licznie  w ten dzień przybyły ukochane babcie i dziadkowie. Dzieci przedstawiły swój program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie.  Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich. Babcie otrzymały w prezencie od wnucząt malowane kwiatki, a dziadkowie kolorowe muszki przygotowane wcześniej. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci lub pokazać ulubione zabawki.

Babcia z dziadkiem dziś świętują,
wszystkie dzieci więc pracują
Zetrą kurze w każdym kątku,
przypilnują dziś porządku.
W kuchni błyszczą już talerze,
wnusia babci bluzkę pierze.
Wnusio już podaje kapcie,
bardzo Kocha swoją babcię.
Dzisiaj wszystkie smutki precz!
Święto Dziadków ważna rzecz!

Kochani!
Z okazji Dnia Babci i Dziadka
życzymy Wam wszystkiego o czym marzycie
i pragniemy Wam podziękować
za Wasz trud i ciężką pracę.