Dzień Babci i Dziadka u Żółwików

9 lutego w grupie “Żółwiki” odbyła się ważna uroczystość. Mianowicie dzieci zaprosiły do przedszkola swoje babcie i dziadków, aby w szczególny sposób podziękować im za ich miłość, dobroć i cierpliwość. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem tańczyły, recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Na zakończenie spotkania był słodki poczęstunek oraz wspólne zabawy i tańce. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości. Serdeczne podziękowania dla Pani Agnieszki, Moniki  i Olgi za pomoc przy organizacji poczęstunku.

Przejdź do treści