“Dzień Babci i Dziadka” – Panterki

16 stycznia w grupie Panterki odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolacy zaprezentowali gościom przygotowaną część artystyczną. Dzieci przebrane za różne postaci przedstawili inscenizację wiersza “Rzepka” w wersji humorystycznej, były również piosenki i życzenia dla babć i dziadków. Dzieciaki wręczyli swoich najbliższym przygotowane upominki. Po części artystycznej odbył się słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci. Następnie dziadkowie i babcie wzięli udział w konkursach: dziadkowie mieli za zadanie zawiązać krawat, zaś babcie jak najszybciej powiesić pranie. Wszyscy goście wzięli udział także w konkursie muzycznym “Bajki z dawnych lat”, w którym zadaniem było odgadnąć tytuł bajki z dzieciństwa. Nie zabrakło również zabaw z wnukami. Dziękujemy bardzo dziadkom i babciom za przybycie, rodzicom zaś za pomoc w organizacji uroczystości.

Przejdź do treści