“Dzień Babci i Dziadka” – Panterki

Dzieci stoją w kolejce, prezentują wiersz "Rzepka", mają ubrane stroje różnych zwierząt.

Babcia i Dziadek to najważniejsze osoby w życiu wielu przedszkolaków, często babcia czy dziadek to najlepszy przyjaciel każdego malucha. Dlatego by podziękować za całą dobroć, miłość i ciepło, dzieci z grupy Panterki zaprosiły ich na uroczystość do swojej sali. Przedszkolaki przygotowali muzyczną inscenizację wiersza “Rzepka”. Nie zabrakło również pięknych piosenek, wierszy, życzeń i podziękowań. Wnuki i wnuczki wręczyli przygotowane wcześniej upominki, złożyli życzenia i wyściskali z całych sił. Dziękujemy za odwiedziny babciom i dziadkom oraz jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, szczęścia i uśmiechu na co dzień.

Dzieci stoją w kolejce, prezentują wiersz "Rzepka", mają ubrane stroje różnych zwierząt.

Dzieci stoją w kolejce, prezentują wiersz “Rzepka”, mają ubrane stroje różnych zwierząt.

Dzieci ustwione jeden obok drugiego prezentują wiersze i piosenki. W tle na ścianie wisi dekoracja.

Dzieci ustwione jeden obok drugiego prezentują wiersze i piosenki. W tle na ścianie wisi dekoracja.

Babcia i Dziadek pozują do zdjęcia ze swoim wnukiem.

Babcia i Dziadek pozują do zdjęcia ze swoim wnukiem.

Przejdź do treści