Delfinki w Teatrze Lalek i Warmiolandii

18 października dzieci z grupy Delfinki wraz z rodzicami wybrały się do olsztyńskiego Teatru Lalek na spektakl  pt. „Księżniczka na ziarnku grochu”. Przedstawienie z wielobarwną scenografią spowodowało uśmiech na twarzach „małych i dużych”. Dzieci żywo reagowały na wszelkiego rodzaju humor oraz zapytania aktorów. Przedszkolacy rozbudziły zainteresowanie kulturą – kontakt ze sztuką i dużą sceną, wyzwolił w nich pozytywne emocje i kształtowały prawidłowe zachowania w teatrze. Po spektaklu udaliśmy się do „Warmiolandii”– sali zabaw, a tam na dzieci czekały kolejne atrakcje. Niezliczone konstrukcje – setki przeszkód oraz kryjówek, trampoliny, zjeżdżalnie, dmuchańce, mini-boisko do gier zespołowych, tor samochodowy, gry interaktywne, stół multimedialny i wiele innych. To był super dzień. Czekamy na kolejną wycieczkę….

Przejdź do treści