Delfinki- pierwszy dzień po wakacjach

Grupa dzieci Delfinki siedzą na podłode wokół długiego papieru do rysowania.

1 września Delfinki rozpoczęły już czwarty rok przedszkolny. Zapoznaliśmy się z naszą nową salą, wesoło bawiliśmy się i wspominaliśmy czas wakacji. Nasz przygody wakacyjne narysowaliśmy na długim papierze. Dzieciaki się za sobą bardzo stęskniły.

Grupa dzieci Delfinki siedzą na podłode wokół długiego papieru do rysowania.

Grupa dzieci Delfinki siedzą na podłodze wokół długiego papieru do rysowania

Trzy dziewczynki siedzą na podłodze przed nimi leży papier do rysowania na którym powstają ich wspomnienia z wakacji.

Czworo chopców pozuje do zdjęcia przed nimi leży długi papier na którym rysują swoje wspomninia z wakacji.

Czworo chłopców pozuje do zdjęcia przed nimi leży długi papier na którym rysują swoje wspomnienia z wakacji.

Czworo 6-latków pozuje do zdjęcia podczas zabaw swobodnych w sali przedszkonej.

Czworo 6-latków pozuje do zdjęcia podczas zabaw swobodnych w sali przedszkolnej.