CO SŁYCHAĆ U TRZYLATKÓW ?

01

W Przedszkolu Miejskim w Lubawie dzieci 3-letnie uczęszczają do grupy Misie i grupy Skrzaty. Mimo, że rozłąka z rodzicami bywa niekiedy trudna, można dostrzec wielkie zmiany w postaci uśmiechu maluszków. Mali przedszkolacy chętnie bawią się klockami i zabawkami w różnych kącikach zainteresowań. We wszystkich grupach odbyły się już po dwa zajęcia języka angielskiego. W piątek przeprowadzone zostało przez panią pielęgniarkę badanie czystości głowy dzieci i z radością należy stwierdzić, że nasze Misiaczki i Skrzaciki wypadły wzorowo. W trosce o prawidłową wymowę wkrótce odbędzie się diagnoza logopedyczna dzieci, aby w miarę potrzeb jak najszybciej objąć nasze przedszkolaki pomocą specjalistyczną. Dzieciaczki z nowych grup poznają zasady właściwego zachowania podczas zabaw z rówieśnikami oraz sposoby zdrowego odżywiania, które promuje nasze przedszkole. Byliśmy już na pierwszym spacerze, a 21 września będziemy obchodzić Dzień Przedszkolaka, na który zapraszamy rodziców i bliskich. L. Janus

Przejdź do treści