Co robią zwierzęta jesienią ?? grupa Żółwiki

IMG

W minionym tygodniu  dzieci z grupy „Żółwiki realizowały” krąg tematyczny: „Jakie plany  na jesień mają zwierzęta?”. Przedszkolacy  dowiedziały się  jak wyglądają  i jakie zwyczaje jesienią mają wybrane zwierzęta, m.in. wiewiórki, niedźwiedzie, ptaki, zające i jeże.

Rozwijały spostrzegawczość i  umiejętności manualne wykonując  pracę plastyczną  „Mały jeżyk” oraz pracę  techniczną „ Szyszki pełne nasion”.

Zapraszamy do galerii.

IMG

Zdjęcie przedstawia siedzących na dywanie dzieci wokół dużej wiewiórki.

IMG

Zdjęcie przedstawia siedzących przy stoliczku dzieci, wykonujących pracę plastyczną wiewiórka w kółeczka.

IMG

Zdjęcie przedstawia siedzącą przy stoliczku dziewczynkę, która trzyma w wykonaną prace techniczna “Szyszka pełna nasion”.

IMG

Zdjęcie przedstawia dzieci siedzące  przy stoliczku i wykonujące pracę plastyczną “Jeżyk”.