Charytatywny trening dla Zuzi Kołeckiej

Lubawa KOCHA Biegać

WITAJCIE !!!!

PRAGNIEMY ZAPROSIĆ WSZYSTKICH LUDZI DOBREGO SERCA NA BIEG CHARYTATYWNY DLA MAŁEJ ZUZI:) TRENING ODBĘDZIE SIĘ W PIĄTEK 3 CZERWCA         O GODZINIE 18:00 NA STADIONIE OSIR W LUBAWIE.

ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW BIEGANIA, ROWEROWYCH PRZEJAŻDŻEK ORAZ NORDIC WALKING I WSZYSTKICH SPACEROWICZÓW.                                                            ZAPRASZAMY SPORTOWCÓW, RODZINY  Z DZIEĆMI.

TRASA BĘDZIE LICZYŁA OKOŁO 5KM – ZACZYNAMY NA STADIONIE OSIRU – UDAJEMY SIĘ W KIERUNKU FIJEWA I WRACAMY NA OSIR.

PO BIEGU ZAPEWNIAMY OGNISKO ORAZ LOSOWANIE NIESPODZIANEK. ZAPRASZAMY!!! – OTWÓRZMY SIĘ NA INNYCH I POMÓŻMY MAŁEJ ZUZI. WPISOWE 10ZŁ. CAŁOŚĆ PRZEZNACZONA JEST NA ZAKUP WÓZKA DLA ZUZI KOŁECKIEJ. ZAPRASZAMY LUBAWA KOCHA BIEGAĆ

Przejdź do treści