“BIEDRONKI” ZAPRASZAJĄ MAMY DO UDZIAŁU W AKCJI „POCZYTAJ MI PROSZĘ…”

biedronki ksiazki

Tradycją naszej grupy stało się poobiednie czytanie bajek znanych lub mniej znanych wybieranych przez dzieci. Dnia 26 października dzieci z naszej grupy zaprosiły mamę Filipa do wspólnego czytania bajek w ramach społecznej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Nie do przecenienia jest rola, jaką w wychowaniu i rozwoju człowieka już od najmłodszych lat, odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. Rozumiejąc to i doceniając – chętne mamy z naszej grupy czytają wybrane przez dzieci bajki. Dziękujemy mamom (Filipa, Antka, Szymona T. i Macieja) za zaangażowanie i udział w akcji czytelniczej.

(Opr. J. Gruźlewska)

 

Przejdź do treści